Schenkeri logistikaekspertide edulugu pärineb 19. sajandist, kui Gottfried Schenker asutas 1872. aastal Schenker & Co. Esimene kontor avati Eestis 1921. aastal Rataskaevu tänaval Tallinnas, seejärel 1924. aastal Tartus ja 1925. aastal Valgas. Aegu arvestades ja pidevalt arenedes, peetakse silmas DB Schenkeri globaalset eesmärki olla kõige jätkusuutlikum ja keskkonnateadlikum logistikateenuste osutaja maailmas.

AS Schenker tegutseb Eestis aastast 1991 ja pakub regulaarseid veoteenuseid, erinevaid lao-, tollimis-, laialiveo teenuseid, lennu- ja konteinervedusid ning Eesti siseseid vedusid.

Arco Transport AS on Eesti erakapitalil põhinev logistikaettevõte, kel kaupade ekspedeerimise kogemust juba pea 24 aastat. Ettevõte pakub kaubavedu nii maanteed kui merd mööda. Nad organiseerivad nii osakoormate kui täiskoormate transporti. Samuti abistavad ka lisakindlustusega.

Nad väärtustavad oma inimesi ja keskkonda. Sealsed töötajad kirjeldavad Arco Transporti järgnevate sõnadega: motivaator, turvatunne, eneseteostus, tööelamus, ühtehoidev, teine kodu.

Nordic Speditioni peamiseks tegevusalaks on rahvusvaheline kaupade transport Euroopa, Baltikumi ja Põhjamaade vahel kõikidel temperatuuridel. Nad omavad rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate- ISO 9001 ja 14001, kindel kinnitus kvaliteedi osas.

Nende lühi- ja pikaajalised jätkusuutlikkuse eesmärgid on selgeks märgiks, et on pühendunud puhtama, vastutustundlikuma ja ausama keskkonna loomisele. Sellise keskkonna loomisele, kus igal inimesel on võimalus elada täisväärtuslikku elu, säästa energiat ja teisi ressursse ning hoida tervist.

Smarteni modernsetes laohoonetes on kokku 62 000 m2 laopinda. Ühe kuu jooksul saabub ettevõtte ladudesse ligi 60 000 kaubaalust. Kvaliteetse teenuse eest kannavad hoolt umbes 420 töötajat. Komplekteeritud tellimusridade arv ületab 600 000 rida kuus. Kokku teostab ettevõte üle 32 000 tarne kuus.

AS Smarten Logistics on Eesti kapitalil põhinev suurim kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkuja Eestis. Ettevõtte alustas tegevusega 1993. aastal. Aastate jooksul on nad omandanud tugeva kliendibaasi, kelle seast võib leida nii tootjaid, maaletoojaid kui ka jaekaubandusettevõtteid.