Logistikaseminar 2021 toob Teieni järjekordse ProLogi esseekonkursi, mis annab seminaril osalejatele võimaluse loominguliselt kaasa rääkida logistikavaldkonna teemadel. 

Teemade sisu: 

Tahe: Näited logistikamaailmast, kus ainulaadsest idu-ideest on saavutatud edukas ettevõte, seda tänu suurele tahtejõule. Näiteks võiks essees tuua ühe logistikaettevõtte teenuse näite, mis on aidanud kaasa ühiskonna arengule.

Kirg: Kuidas siduda oma oskused ja hobi tööga, et selleks saaks unistuste töökoht? Näiteid logistika valdkonnast. Milline oleks minu unistuste logistika valdkonna töökoht ja kuidas ma sellesse ise panustada saaksin? 

Võidujooks: Eesmärk on tuua tulevikuvaateid ning kiireid lahendusi logistikas, mis iseloomustaksid võidujooksu kiirete lahendusteni logistikas. Näiteks: milliseks on kujunenud logistika töömaastik tänu erinetale lahendustele ja millised lahendused on veel puudu? 

Anname sellel aastal esseekonkursist osavõtjatele võimaluse valida endale teema kolme valdkonna seast, mis on ühtlasi ka seminari teemaplokkideks. Välja on toodud, mida iga teemaplokk endast kujutab. Ideid saate juurde tutvudes iga teemaploki esinejatega. Laske ideedel lennata! Teemavalik on vaba vastavalt teemaplokkidele. Ette antud näited on esitatud näitlikustamiseks ja abiks.

Vorm: essee
Sihtrühm: Eesti logistikatudengid ja -õpilased
Konkursi korraldaja: Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing (PROLOG)
Auhinnafond: Parima töö autorit premeeritakse 500 euroga.

Lisainfo ja tööde esitamine: programm@logistikaseminar.ee
+372 5906 3793

NB! Esseekonkurssil osalemiseks peab olema soetatud Logistikaseminar 2021 pilet!