Martin Villig on üks Bolti asutajatest. Bolt on vallutanud üle miljoni autojuhiga rohkem kui 150 linna maailmas. Seda kõigest 7 aastaga. Oma panuse on Villig andnud ka üle maailma kasutusel oleva suhtlusvõrgustiku Skype arendamisel.

Kuidas sai Bolt alguse? Millised olid peamised raskused? Mis on edukuse võti? Just nendele küsimustele saab vastuse Logistikaseminaril!

Hugo Osula on Mootor Grupp AS asutaja ning ka ettevõtte juht. Grupi koosseisu kuuluvad näiteks Lux Express, T Pilet, Tallinna Bussijaam, SEBE ning paljud teised ettevõtted.

Milline on reisijateveo tulevik? Kuidas Lux Express kingib reisijatele lisaaega? Kuidas saavutada usaldus rahva seas? Seda kõike kuuleb täpsemalt juba Logistikaseminaril

Marita Kaidme on Itella personalijuht, kes on senise personalialase karjääri jooksul värvanud oma HR meeskondadega rohkem kui 2000 inimest. Marita osaleb diskussioonipaneelis „Tööturg – mida otsib tööandja töötajas ja vastupidi“.

Selles paneelis tulevad jutuks tööturg, tööandja ja töötaja vastastikused ootused, vajalikud kogemused ja palju muud.

Mihkel Tiits on transpordi ja logistika eriala 4. kursuse tudeng, kes tänu kutse- ja rakenduskõrgharidusõppele on saanud väga palju maailma näha. 
Mihkel on teine osaleja diskussioonipaneelis „Tööturg – mida otsib tööandja töötajas ja vastupidi“.

Õpingute ja reisimise keskel on Mihkel proovinud palju erinevaid ameteid, et leida just endast lähtuvalt see sobiv teekond. Tule kuulama, mida Mihkel oma põneval õpingute teekonnal märganud ja kogenud on!

Kristiina Lõhmus on SEB panga Baltikumi HR projektijuht, kes tegeleb erinevate inimeste arendamisega seotud projektide eestvedamisega. Sealhulgas elukestva õppe põhimõtete juurutamisega, talentide ja juhtide arendamisega, töötajate tehnoloogiaalaste teadmiste parendamisega.

Kolmanda osalejana diskussioonipaneelis “Tööturg – mida otsib tööandja töötajas ja vastupidi” ootame huviga kuulata, mida Kristiina tööandja ja töötaja vahelistes suhetes täheldanud on.

Martin Kuusk on tõeline raudteeajaloo huviline ning selles valguses on ta jäädvustanud raudtee-elu pildile aastast 2000 ja videole aastast 2006. Kokku on ta käinud raudteeajalugu jäädvustamas kümnes eri riigis ning materjali on kokku suurusjärgus 12000 pilti ja 800 tundi videot. Raudteeliiklusest räägib Martin ka oma YouTube kanalil diiselrong, millel on 245000 jälgijat. 

Logistikaseminaril räägib Martin oma kiirest ja vastutusrikkast ametist jaamatöö osakonna juhatajana ning kuidas on see võimalik siduda oma hobiga. Tundub põnev? Tule kuula täpsemalt juba aprillis Logistikaseminaril!

Krister Orgusaar tuleb rääkima, kuidas ta sai juhuslikult tööpakkumise saada laevaagendiks ja see muutis tema tööelu pöördumatult.

Krister räägib lähemalt oma tavalisest tööpäevast, millega tegeleb ning lisaks veel põnevatest seikadest, mis laevadel juhtunud on. Igav kohe kindlasti ei hakka!
Kas sa teadsid, et laev on seaduslik osa sellest riigist, millise lipuriigi all on ta registreeritud?

Indrek Pärtel on Lennuakadeemia vilistlane, kes töötab nüüdseks Ämari lennubaasi lennujuhina. Tema vastutusrikas töö nõuab kiiret mõtlemist, otsustusvõimet ja oskust tegeleda mitme asjaga korraga. Ükski päev pole rutiinne.

Kuidas ta selle ametini jõudis? Mis on lennuliiklusteenindus? Milliseid oskuseid see amet nõuab? Kõik lennunduse huvilised saavad seda põnevat teemat lähemalt kuulata ja küsimusi esitada Logistikaseminaril.

Tarmo Maasel on ettevõtte Truck4goods asutaja. Truck4goods mobiili- ja veebirakendus võimaldab tellijatel sisestada kiirelt hinnapäringud enda kaubavedude jaoks. Hinnapäringud sisaldavad piisavalt infot, et vedajad saaksid koheselt edastada sobiva hinnapakkumise.

Kas ekspediitorit on üldse enam vaja? Mis on kaubavedude tulevik? Kas kaubaveod digitaliseeritakse? Tule Logistikaseminarile ja saa vastused nendele küsimustele!

Peep Põldsamm on Levikomi tegevdirektor, kes tutvustab üleriigilist Asjade Interneti võrgu operaatorit NORAneti. Asjade Internet ehk IoT (Internet of Things) on võrgustik, mis sisaldab internetiühenduses olevaid seadmeid, mille toimimine põhineb andmete kogumisel ja omavahelisel andmevahetusel. Andmevahetus on võimalik tänu 5G levile. 

Mis teeb 5G tuleku nii eriliseks? Kuidas 5G mõjutab logistika tulevikku? Millised on 5G kohta levinumad vandenõud? Kõike seda kuuleb täpsemalt Logistikaseminaril!

Päeva juhib: Märt Treier