DB Schenkeri logistikaekspertide edulugu pärineb 19. sajandist, kui Gottfried Schenker asutas 1872. aastal Schenker & Co. Esimene kontor avati Eestis 1921. aastal Rataskaevu tänaval Tallinnas, seejärel 1924. aastal Tartus ja 1925. aastal Valgas. Aegu arvestades ja pidevalt arenedes, peetakse silmas DB Schenkeri globaalset eesmärki olla kõige jätkusuutlikum ja keskkonnateadlikum logistikateenuste osutaja maailmas.

AS Schenker tegutseb Eestis aastast 1991 ja pakub regulaarseid veoteenuseid, erinevaid lao-, tollimis-, laialiveo teenuseid, lennu- ja konteinervedusid ning Eesti siseseid vedusid.


DSV Estonia AS pakub ja haldab tarneahelate lahendusi tuhandetele ettevõtetele iga päev ülemaailmselt. Ettevõte asutati aastal 1976. Nad soovivad olla juhtiv ülemaailmne tarnija, kes täidab klientide transpordi- ja logistikateenuste vajadusi, on suunatud ulatuslikule kasvule ja on oma tööstuses kõige kasumlikumad.

DSV haldavab igat transpordiliiki, pakub erinevaid logistikalahendusi ja lisateenuseid. Mis iganes tegevusala ka kliendil poleks, nad suudavad olla valmis.

Operail AS on rahvusvaheline raudteelogistika ettevõte, mille põhilisteks ärisuundadeks on kaubavedu, veeremi rent, ehitus ja remont. Nende kogemus raudteel ulatub pea 150 aasta taha. Kliente teenindatakse 1520-millimeetrise rööpmelaiusega üle raudteevõrgu Soome lahest kuni Musta mereni ning Baltikumist kuni Jaapani mereni.

Hetkel tegeleb ettevõte esimese lähiregiooni LNG-liiniveduri ehitamisega. Samuti tehakse ettevalmistusi vesinikuveduri ehituseks.


DHL Logistics Estonia on logistikamaailmas üks suuremaid transpordiga tegelevaid ettevõtteid. Nad tegutsevad koos 380 000 töötajaga enam kui 220 riigis.

Ettevõte veab igasuguseid kaupu – olgu siis need väiksed või suured – nii autode, laevade, lennukite kui ka jalgrataste abiga. Aastas viiakse tellijateni kohale ligikaudu 1,6 miljardit pakki üle maailma.


Eesti Raudtee arendab ja hoiab korras 1214 km raudteed, 61 jaama ja 129 reisijate ooteplatvormi, vastutab raudtee efektiivse liiklusjuhtimise ja ohutuse eest ning tegutseb regiooni raudteealase kompetentsikeskusena. Nad omavad vastustundliku ettevõtluse indeksi kuldmärgist ning nende peakontor Telliskivi Loomelinnakus järgib rohelise kontori põhimõtteid.

Fakt, mida tihti ei teata on see, et Eesti Raudtee töötajad jagunevad sooliselt peaaegu võrdselt ‒ mehi on 54% ja naisi 46%.

ACE Logistics Estonia AS on ekspedeerimis- ja logistikaettevõtte, mis on osa Eesti kapitalil põhinevast ettevõttest ACE Logistics Group. ACE Logistics pakub auto-, lennu- ja meretranspordi ekspedeerimise, tollimaaklerluse ja ladustamisteenuseid. ACE Logistics Groupi koosseisu kuulub kümme logistika alal tegutsevat ettevõtet Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes, Soomes ja Ukrainas.

ACE Logistics väärtustab kõrgelt tublisid logistikatudengeid ja logistikaharidust ning on seetõttu toetanud Logistikaseminare järjepidevalt juba esimesest seminarist alates. Eelmisel aastal valmis ACE Logisticsil Rae valda uus logistikakeskus kus on üle 6000 ruutmeetri kontori, lao- ja terminalipinda.


Nordic Speditioni peamiseks tegevusalaks on rahvusvaheline kaupade transport Euroopa, Baltikumi ja Põhjamaade vahel kõikidel temperatuuridel. Nad omavad rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate- ISO 9001 ja 14001, kindel kinnitus kvaliteedi osas.

Nende lühi- ja pikaajalised jätkusuutlikkuse eesmärgid on selgeks märgiks, et on pühendunud puhtama, vastutustundlikuma ja ausama keskkonna loomisele. Sellise keskkonna loomisele, kus igal inimesel on võimalus elada täisväärtuslikku elu, säästa energiat ja teisi ressursse ning hoida tervist.

Gunvor Services AS kuulub edukasse üle maailma tegutsevasse Gunvor Gruppi ning põhiliseks tegevusalaks on merenduse- ja
maismaalogistikalahenduste, raamatupidamise ja IT teenuste pakkumine oma Grupi ettevõtetele. Ettevõte on asutatud Eestis 2000. aastal. Täna töötab neil Tallinna kontoris üle 240 töötaja. Gunvor Grupp kuulub maailma TOP 5 erakapitalil põhinevate Trading House’de järjestusse.
Peakontor asub Genfis, suuremad kontorid on Tallinnas,
Singapuris ja Houstonis.


Balti Logistika AS on ettevõte, mis pakub ekspedeerimise ja tarneahela juhtimise teenuseid Eestis, Lätis ja Leedus. Nende peamine eesmärk on muuta logistikakorraldus klientide jaoks võimalikult lihtsaks.

Balti Logistika teab, et kiirus ja täpsus on olulised nii logistikas kui ka spordis. Seepärast, lisaks transpordimaailma pidevale arendamisele, annavad nad oma panuse ka spordi edendamiseks toetades Eesti laskesuusatajat Johanna Talihärmi.Itella Estonia OÜ ärinime 2016 aastal kasutusele võtnud firma on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte, mis tegeleb Eestis maantee-, mere- ja lennutranspordiga ning laologistika täisteenuse pakkumisega.

Itella on Eestis hinnatud nende positiivse teeninduskogemuse ja pakiautomaadi teenuse pakkumise poolest. Itella töötajad väärtustavad kliendisuhete edukust, uuendusi ja innovatsiooni ning ühtehoidmist. Tublid Smartpost kullerid läbivad kaubikutega aastas rohkem kui 4 500 000 kilomeetrit ning rahvusvaheliste ja siseriiklike vedude autojuhid keskmiselt 2 200 000 kilomeetrit.


CVKeskus.ee on Eesti külastatuim tööportaal, kus leidub tuhandeid tööpakkumisi. Nad on Eesti tööandjate esimene valik töötajate otsinguil ja töövõtjate eelistatuim tööotsingu kanal Eestis. Nad töötavad selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha. Nende meeskond koosneb tööturuspetsialistidest ja värbamisekspertidest, kes jagavad Sulle heameelega nõu tööturuga ja tööga seotud teemadel.

Sellel aastal on CV Keskus suureks abiks Tudengiboxi korraldamisel. Nad vaatavad üle 20 tudengite saadetud CV-d, annavad nõuandeid ja konsulteerivad. Nii saab tudeng juba palju kindlamal meelel ennast vestlustel tutvustada.


Magnum Logistics OÜ kuulub Baltimaade juhtivasse ravimite hulgi- ja jaemüügikontserni Magnum AS, kus nad tegelevad ravimite, tööstus- ja toidukaupade transportimisega riiki. Nende Eesti logistikakeskus on tunnistatud üheks Kesk- ja Ida-Euroopa moodsaimaks. Tänu moodsale tehnoloogiale on nende laoprotsessid efektiivsed, täpsed ja äärmiselt ajasäästlikud.

Magnum Logisticsis töötavad oma ala asjatundjad, kes aitavad eesti inimesi tervemaks muuta! Nad teenindavad ning varustavad haiglaid, apteeke ja teisi tervishoiuasutusi sealjuures tagades, et kõik tellimused oleksid täidetud õigeaegselt ja nõuetekohaselt.


Arco Transport AS on Eesti erakapitalil põhinev logistikaettevõte, kel kaupade ekspedeerimise kogemust juba pea 24 aastat. Ettevõte pakub kaubavedu nii maanteed kui merd mööda. Nad organiseerivad nii osakoormate kui täiskoormate transporti. Samuti abistavad ka lisakindlustusega.

Nad väärtustavad oma inimesi ja keskkonda. Sealsed töötajad kirjeldavad Arco Transporti järgnevate sõnadega: motivaator, turvatunne, eneseteostus, tööelamus, ühtehoidev, teine kodu.


Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOGi. eesmärgiks on ostu-, hanke- ja tarneahelate juhtimise edendamine, ühingu liikmete professionaalsete oskuste pidev tõstmine ning arendamine ja selle kaudu Eesti majanduselu ning sotsiaalsfääri parendamine.

PROLOG-il on õigus anda kutseid logistiku, veokorraldaja, kaubakäsitleja ja laopidaja erialal. Lisaks korraldavad nad Tarneahelakonverentsi ning juhivad Tarneahela akadeemiat. PROLOG muudab Logistikaseminari põnevamaks tänu Esseekonkursi sponsoreerimisele.

AS Smarten Logistics on Eesti kapitalil põhinev suurim kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkuja Eestis. Ettevõtte alustas tegevusega 1993. aastal. Aastate jooksul on nad omandanud tugeva kliendibaasi, kelle seast võib leida nii tootjaid, maaletoojaid kui ka jaekaubandusettevõtteid.

Smarteni modernsetes laohoonetes on kokku 62 000 m2 laopinda. Ühe kuu jooksul saabub ettevõtte ladudesse ligi 60 000 kaubaalust. Kvaliteetse teenuse eest kannavad hoolt umbes 420 töötajat. Komplekteeritud tellimusridade arv ületab 600 000 rida kuus. Kokku teostab ettevõte üle 32 000 tarne kuus.


AS Connecto Eesti on spetsialiseerunud gaasivõrkude, eluliinide-, elektri- ja telekommunikatsioonide projekteerimisele, ehitamisele ja hooldamisele. Connecto Eesti aastakäive ületab 30 mln. eur piiri, seda tänu ligi 300 oma ala asjatundjale, keda ettevõte Eestis ühendab.

Ettevõte on üle Eesti teostanud mitmeid töid, et kaasaegsele ühiskonnale kindlustada katkematu elektri- ja sideteenuste kättesaadavus. Nende klientideks on Eesti suurtegijad elektri- ja gaasivõrkude ning telekommunikatsioonivõrkude ärivaldkondades.


LISAKS TOETAVAD ÜRITUST: