Connecto Eesti AS projekteerib, ehitab ja hooldab elektri-, telekommunikatsiooni- ja gaasivõrke. Nende peamiseks eesmärgiks on kindlustada katkematu elektri- ja sideteenuste kättesaadavus, millest sõltuvad nii tavakodanikud, kogukonnad, ettevõtted kui ka riik.

Ettevõtte asutas 2001. a Elion Ettevõtted AS (endine AS Eesti Telefon), ümber korraldades senise televõrgu hooldus- ja ehituspersonali vastloodud tütarettevõttesse. Alates 2005. a kuni 2017. a tegutsesime Eltel Networks AS nime all, 2008. a liitus meiega AS Siemens Electroservice meeskond, millega täienesid elektrivaldkonna oskused ja potentsiaal. 2017. a sügisel väljus Eltel Group Corporation Baltikumi äridest, 100% osaluse omandas kodumaine kapital ja kasutusele võeti algne Connecto ärinimi.

 

Magnum kontsern on nagu Hunt Kriimsilm ja tema üheksa ametit, koondades enda alla väga eriilmelisi tegevusvaldkondi. Peamiselt ravimiturul tegusid tegev ettevõtte on toimekas nii Eestis kui väljamaal.

Ettevõte on tegutsenud veerandsada aastat, omab üle 400 usaldusväärse tarnija ja üle 180 apteegi. 2018. aastal avasid nad ka Eesti esimese apteegikosmeetika poe ja 24/7 avatud lemmiklooma kiirabi kliiniku Rannamõisas.

 

Balti Logistika on ekspedeerimise ja tarneahela juhtimise teenuseid pakkuv logistikaettevõte. Nende suureks eesmärgiks on muuta logistikakorraldus klientide jaoks võimalikult lihtsaks.

Balti logistika pakub lennu-, mere-, raudtee- ja maanteetranspordi ekspedeerimise, ladustamise ning jaotusveo-, VMI ja kiirabilogistika teenuseid Balti riikides nagu ka transiitteenust SRÜ riikidesse.

Mis puutub aga lennutransporti, siis Balti Logistika on Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) kaubaveoagent.

 

DHL-i näol on tegemist maailma juhtiva logistikaettevõttega. 1969. aastal loodud ettevõttel on enam kui 220 erinevas riigis ja piirkonnas tööl 380 000 inimest ning aastas toimetavad kohale 1 502 000 000 pakki.

DHL pakub kaubatransporti, pakkide, dokumentide ja rahvusvahelise posti saatmise ning logistikalahendusteenuseid. Oma innovatiivse mõtlemise poolest tuntud DHL on edukalt integreerinud tarneahelasse pakikopteri, mida kasutatakse nii pakkide saatmiseks kui laialiveoks.

Ettevõtte missiooniks on ühendada inimesi, parandades nende elukvaliteeti. Oma suuruse ja olulise rolli tõttu maailmakaubanduses lasub neil eriline vastutus nii töötajate, ühiskonna kui keskkonna ees.

 

ACE Logistics Estonia AS (ACE) on ekspedeerimis- ja logistikaettevõtte, mis on osa Eesti kapitalil põhinevast ettevõttest ACE Logistics Group. ACE Logistics pakub auto-, lennu- ja meretranspordi ekspedeerimise, tollimaaklerluse ja ladustamisteenuseid. ACE Logistics Groupi koosseisu kuulub üheksa logistika alal tegutsevat ettevõtet Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes ja Soomes. ACE Logistics väärtustab kõrgelt tublisid logistikatudengeid ja logistikaharidust ning on seetõttu toetanud Logistikaseminare järjepidevalt juba esimesest seminarist alates. Vaata lisaks: www.ace.ee

Sel kevadel valmib ACE Logisticsil Rae valda uus logistikakeskus kuhu tuleb üle 6000 ruutmeetri kontori, lao- ja terminalipinda.

 

Nordic Spedition pakub rahvusvahelist kaubaveoteenust õhus, maal ja merel ning seda kõikidel temperatuuridel. Nende masinapark võimaldab vedada kõiksugu saadetisi ülegabariitsetest kaupadest kuni ohtlike ja temperatuuritundlike veosteni välja. Lennutranspordi käigus on võimalik korraldada vedusid  väärissaadetistest ja tšarteritest kuni kullervedudeni üle maailma.

Lisaks hoolitsevad nad oma klientide võimalike lisavajaduste eest, pakkudes neile ka lisaväärtusteenuseid veosekindlustuse, terminali-ning laoteenuse, tollimaaklerluse ja samuti erinevaid e-teenuste(WMS lahendusi, saadetiste jälgimist, interaktiivset kliendiportaali) näol.

 

Itella Estonia OÜ on maanteetranspordi, mere- ja lennuvedude ning laologistilisi täisteenuslahendusi pakkuv ettevõte.

Nende teenuste hulka kuulub näiteks ka rippriiete logistika, mis pakub täisteenust tekstiilitoodetega tegelevatele ettevõtetele. Nad transpordivad kangad valmistajatehasest õmblusettevõttesse, valmistoodangu vahelattu. Teevad vajadusel toodetele müügieelse ettevalmistuse, lisavad hinnad, kasutusjuhendid ja turvaelemendid.

Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.  SmartPOST’i abil on paki saatmine ja vastu võtmine mugavam kui kunagi varem!

 

Arula Veod on transporditurul tegutsenud alates aastast 2001. Ettevõtte tegeleb peamiselt kaupade transpordi- ja teisaldamisteenuse osutamisega ehk kliendi kaubad jõuavad sihtkohta üht transpordi- ja tõstevahendit kasutades.

Ettevõtte  teenuste valikusse kuulub veel konteinerite vedu/rent/tühjendamine, haagiste ja reklaamtreilerite ja lisaseadmete rent. Samuti müüb ettevõte erinevaid puistematerjale koos kohaletoomisega.

 

Gunvor Services AS on Gunvor Grupi liige, mis asutati toornafta ja naftatoodete eksportimiseks Soome lahest ajal, mil Venemaa naftatööstus, riigi poliitilise ümberkujundamise tagajärjel, oli killustatud.

Gunvor Grupp kuulub maailma TOP 5 erakapitalil põhinevate Trading House’ide hulka. Peakontor asub Genfis, suurimad kontorid on Tallinnas, Singapuris ja Houstonis.

Eestis 2000. aastal asutatud Gunvor Services AS on laevanduslogistika ja -operatsioonide täisteenust pakkuv ettevõte koos täiendavate spetsialistidega, kes tegelevad rahvusvahelise kaubavahetuse raamatupidamise, vastavuse ja IT-funktsioonidega.

 

Via3L-i põhivaldkonnaks on lepingulise logistika (3PL) ja rahvusvahelise transpordi teenuste osutamine. Via3L asutati juba pea 20 aastat tagasi. Ettevõte tegutseb nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses.

Ettevõtte veokorraldajad hoolitsevad uksest-ukseni transporditeenuse eest nii maal, merel kui õhus ja organiseerivad iga nädalaselt sadade kaupade transporti üle Euroopa. Kaubavedu korraldavad nad nii enda masinapargiga kui vajadusel ka koostööpartnerite veokeid kasutades.

Et hoida kokku kliendi aega ja vaeva ning lihtsustada kaupade transpordi protsessi pakub Via3L meeskond lisaks ekspedeerimisele ka paljusid lisateenuseid.

 

Operail AS on rahvusvaheline raudtee logistikaettevõte, mille põhilisteks ärisuundadeks on kaubavedu, veeremi rent, ehitus ja remont. Nende kogemus raudteel ulatub pea 150 aasta taha.

Operail on kindel ja operatiivne – vaadatakse klientidega tulevikku ja nad seisavad uuenduste elluviimise eest. Nende sooviks on olla vastutustundlik ja eelistatuim partner raudteel, pakkuda keskkonnasõbralikke, kuluefektiivseid ja ohutuid logistika ning veeremiga seotud teenuseid.

Operaili kliendibaas ulatub kogu 1520-millimeetrise rööpmelaiusega raudteevõrgu Soome lahest kuni Musta mereni ning Baltikumist kuni Jaapani mereni.

 

DSV on ülemaailmne transpordi- ja logistikateenuste pakkuja. Neil on kontoreid enam kui 90-s riigis ning rahvusvaheline partnerite ja esinduste võrgustik, tänu millele saavad nad osutada teenuseid kogu maailmas.

DSV Air & Sea pakub terves maailmas alternatiivmarsruute ja paindlikku graafikut ning leiab lahenduse ka kõige keerulisematele logistilistele nõudmistele. Nende töötajad lähetavad igal aastal rohkem kui 2 900 000 TEU-d kaupa meretranspordi ja 1 700 000 tonni kaupa lennutranspordi teel.

DSV Solutions teeb oma klientidega koostööd, et kujundada ja koostada logistikalahendusi, pakkudes tegevuse ja kulude tõhusama korralduse kaudu lisaväärtust. Nad haldavad üle 900 laohoone, mille pindala on kokku 6 000 000 m2.

 

HAVI logistika OÜ on globaalne eraomandis olev ettevõte, mis on keskendunud juhtivate kaubamärkide tarneahelate uuendamisele, optimeerimisele ja juhtimisele. Klientidele pakuvad nad analüütika, pakendamise, tarneahela, hankimise ja logistika teenuseid, saavutamaks oma tulemusi tehakse koostööd erinevate ettevõtetega, et lahendada väikseid ja suuri väljakutseid kogu tarneahelas.

1974. aastal loodud ettevõte pakub tööd rohkem kui 10 000 inimesele ja pakub oma teenuseid rohkem kui 100-s riigis. Nende missiooniks on oma kliente teenindada pikaajalise usalduse põhimõttel keskendudes kliendi väärtustele ja teevad seda, mida lubavad ning ütlevad, mida teevad. HAVI lubab oma inimestele pakkuda keskkonda, mis avab nende potentsiaalid. Samuti on nad endale kohustuseks võtnud, et nende tarnijad/partnerid saaks ühisest koostööst samamoodi kasu, teenindaks kliente ning tagada pikaajaline vastastikune edu.

 

DPD Eesti on juhtiv standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkuja, Eesti siseriikliku ja rahvusvahelise kullerpostiteenuse osutamise turuliider, mis teenindab Eestis nii era- kui ärikliente ligi 240 kulleri ja 220 sõiduki abil ning annab lisaks tööd 135 inimesele.

Pidevalt muutuval turul on DPD valinud oma strateegiaks vastata nendele muutustele, juhindudes oma klientidest ja nende vajadustest. See tähendab kliendikesksust, laiendades oma toodete ja teenuste valikut vastavalt turu vajadustele, millega tagab ettevõte paindlikkuse ja parima teenuste valiku. DPD professionaalsed töötajad seisavad hea kiire, lihtsa ja usaldusväärse pakiveoteenuse eest.

Nende teenuste ja toodete valik katab kõik pakiveo vajadused. DPD pakub efektiivseid lahendusi kõikidele klientidele. Kiired tarneajad, lihtsad süsteemid, kliendile lähedal olek ja kohaliku turu tundmine on vaid mõned DPD teenuse eelised.

 

Arco Transport AS on Eesti erakapitalil põhinev logistikaettevõte, kel kaupade ekspedeerimise kogemust juba alates aastast 1998. Ettevõte pakub kaubavedu nii maanteed kui merd mööda. Nad organiseerivad nii osakoormate kui täiskoormate transporti. Samuti abistavad ka lisakindlustusega.

Arco Transport teostab vedusid veokihaagises või merekonteineris. Nende kogemused, motiveeritud töötajad, kaasaegne tehnoloogia ja isiklik suhtumine igasse klienti aitavad pakkuda kvaliteetset teenust.

 

ELP Logistics on laoteenustele ja Eesti-sisestele kaubaveoteenustele spetsialiseerunud logistikaettevõte. Oma klientidele pakuvad nad nutikaid logistilisi lahendusi, mis aitavad neil saavutada oma ärilisi eesmärke ja seda kõike paberivabalt ning reaalajas toimuva infovahetusega.

Ettevõte suudab pakkuda logistilisi täislahendusi, alates kauba vastuvõtust, komplekteerimis-, lisaväärtusteenustest kuni transpordini kliendi soovitud sihtkohta. Transpordivad nad nii üksikpakke kui ka teostavad alusekaubavedu.

 

APL on üks maailma juhtivatest ookeanil vedajatest pakkudes üle 120 iganädalase teenuse ja teenindab rohkem kui 70 sadamat üle maailma. Nad pakuvad konteinerite transporti läbi oma rahvusvaheliste laevandusvõrkude, mis kombineerib kõrgkvaliteedilised intermodaalsed operatsioonid arenenud tehnoloogia, materjalide ning e-kaubandusega.

Üle 170 aastase kogemusega APL-il on nii teadmised kui kompetentsus, et olla abiks klientide äride edendamisel. Lisaks eelnevale tuleb APL-i kogemus kasuks läbirääkimistel kiiresti muutuval ja kasvaval rahvusvahelisel turul – nii uutel kui ka varasemalt tuntud turgudel.

Tänu kiiretele transiitaegadele, usaldusväärsetele teenustele ja pühendumusele on APL hinnatud üle maailma. Tänapäeva globaalses majanduses on sellised väärtused edu saavutamiseks marginaalse tähtsusega.