Kutsume osalema PROLOG Supply Chain Academy esseekonkursil.

SCM ACADEMY eseekonkurss toimub koostöös Logistikaseminariga juba kaheksandat korda. Korraldajad soovivad panustada tulevaste tarneahelate valdkonna professionaalide arengusse.

Konkursile on oodatud nii esseed, mis põhinevad värskelt tehtud uurimustel (skaalal kursusetööst doktoritööni) kui ka originaalsed algatused, mis käsitlevad tarneahelate juhtimise küsimusi – kusjuures mõistet tasub võtta pigem laiemas tähenduses. Teemadering ei ole piiratud ning esseed on teretulnud nii eesti kui inglise keeles. (Näidisteemad: “Tuleviku töökohad tarneahelas,” “Millised töökohad kaovad, millised muutavad ja milllised lisanduvad tuleviku tarneahelas,” “Tarneajal digitaliseerimise mõjud,” … )

Palume tööd saata e-mailile: info@prolog.ee märksõnaga “Esseekonkurss” hiljemalt 28.02.2017. a.

Konkursile esitatud töid hindab spetsialistide zürii ning parimad kantakse ette Logistikaseminari 2017 raames.

Prolog on peaauhinnaks välja pakkunud reisi Müncheni Logistikamessile 10-12.05.2017 väärtuses 800 EUR. Züriil on õigus ka vastavatasemeliste esseede puudumisel peaauhind  välja andmata jätta.

PROLOG SCM ACADEMY ehk tarneahelate juhtimise akadeemia on esseekonkurss – selles valdkonnas Eestis unikaalne. Konkursi elluviimise initsiatiiv tuli PROLOG-ilt (Eesti Ostu – ja Tarneahelate Juhtimise Ühing) seoses logistika ja tarneahelate juhtimise temaatika aktuaalsusega. Konkursi eesmärgiks on aktiviseerida tudengite tarneahelate juhtimise ja logistika alast teadustegevust ning julgustada inimesi esitama uusi küsimusi, otsima neile vastuseid ning jagama oma vastuseid avalikkusega. Kõik suured asjad saavad alguse väikestest. Ka sina saad anda osalusega oma panuse!

Konkursiga soovime innustada erinevate erialade üliõpilasi osalema tarneahelate juhtimise valdkonna teadustegevuse edendamises. Ülesehituse ja korralduse poolest on SCM Academy võimaluseks kõigile Eesti ja välismaa ülikoolide bakalaureuse-, magistri- ning doktoriõppes õppivatele üliõpilastele ja noorteadlastele. Selle konkursi raames saavad osalejad tutvustada oma valdkonna tarneahelate juhtimise alaseid teadusuuringuid laiemale auditooriumile. Toetava keskkonna loomise kaudu võimaldab SCM Academy kohtuda tarneahelate juhtimise erinevatel osapooltel – üliõpilased, akadeemiline personal, ärisektor –  jagada ideid ning arendada need valdkonna perspektiivseteks projektideks.