Connecto Eesti AS projekteerib, ehitab ja hooldab elektri-, telekommunikatsiooni- ja gaasivõrke. Nende peamiseks eesmärgiks on kindlustada katkematu elektri- ja sideteenuste kättesaadavus, millest sõltuvad nii tavakodanikud, kogukonnad, ettevõtted kui ka riik.

Ettevõtte asutas 2001. a Elion Ettevõtted AS (endine AS Eesti Telefon), ümber korraldades senise televõrgu hooldus- ja ehituspersonali vastloodud tütarettevõttesse. Alates 2005. a kuni 2017. a tegutsesime Eltel Networks AS nime all, 2008. a liitus meiega AS Siemens Electroservice meeskond, millega täienesid elektrivaldkonna oskused ja potentsiaal. 2017. a sügisel väljus Eltel Group Corporation Baltikumi äridest, 100% osaluse omandas kodumaine kapital ja kasutusele võeti algne Connecto ärinimi.

 

Magnum kontsern on nagu Hunt Kriimsilm ja tema üheksa ametit, koondades enda alla väga eriilmelisi tegevusvaldkondi. Peamiselt ravimiturul tegusid tegev ettevõtte on toimekas nii Eestis kui väljamaal.

Ettevõte on tegutsenud veerandsada aastat, omab üle 400 usaldusväärse tarnija ja üle 180 apteegi. 2018. aastal avasid nad ka Eesti esimese apteegikosmeetika poe ja 24/7 avatud lemmiklooma kiirabi kliiniku Rannamõisas.

 

Balti Logistika on ekspedeerimise ja tarneahela juhtimise teenuseid pakkuv logistikaettevõte. Nende suureks eesmärgiks on muuta logistikakorraldus klientide jaoks võimalikult lihtsaks.

Balti logistika pakub lennu-, mere-, raudtee- ja maanteetranspordi ekspedeerimise, ladustamise ning jaotusveo-, VMI ja kiirabilogistika teenuseid Balti riikides nagu ka transiitteenust SRÜ riikidesse.

Mis puutub aga lennutransporti, siis Balti Logistika on Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) kaubaveoagent.

2019.aasta sponsorid