imgonline-com-ua-resize-OSrYXbW2bD91

 

ABB grupi globaalne äriteenuste keskus pakub professionaalset ja kvaliteetset tuge ABB konserni äriüksuste finants-, personali- ja hankevaldkonna tegevustele.

 

 

 

ace logistics suur_mACE Logistics Estonia AS (ACE) on ekspedeerimis- ja logistikaettevõtte, mis on osa Eesti kapitalil põhinevast ettevõttest ACE Logistics Group. ACE Logistics pakub auto-, lennu- ja meretranspordi ekspedeerimise, tollimaaklerluse ja ladustamisteenuseid.  ACE Logistics väärtustab kõrgelt tublisid logistikatudengeid ja logistikaharidust ning on seetõttu toetanud Logistikaseminare järjepidevalt juba esimesest seminarist alates.

 

 

2000€_DSV_logo_pos

DSV on üleilmne transpordi- ja logistikateenuste pakkuja. Põhilisteks tegevusvaldkondadeks on rahvusvaheliste ja siseriiklike kaubavedude korraldamine, samuti pakub DSV ka kõiki sellega kaasnevaid teenuseid, nagu kaupade ladustamine, tolliformaalsuste korraldamine või kaupade kindlustamine

 

 

DPD_logo_redgrad_rgb

DPD Eesti on siseriikliku ja rahvusvahelise kullerpostiteenuse osutamise turuliider, mis teenindab Eestis nii era- kui ärikliente ligi 240 kulleri ja 220 sõiduki abil ning annab lisaks tööd 135 inimesele. Lisaks selle on DPD-l Pickup pakipunktide võrgustikku, mis koosneb ligikaudu 130 pakipunktist (pakiautomaadid + pakipoed) üle Eesti.

 

 

1200px-FC-Logo---Full-Colour-(3600-x-864-px)Fleet Complete pakub nutikaid autopargi ja meeskonna haldamise lahendusi, mis aitavad ettevõttel automatiseerida tööprotsesse ja hoida kokku kulusid. Ettevõte haldab ülemaailmselt üle 500 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas.

 

 

Nordic_Spedition_white background

 

Nordic Spedition OÜ on ekspedeerimis- ja logistikaettevõte, mille peamine tegevusvaldkond on veoteenuste osutamine Euroopa ja Põhjamaade vahel kõikidel temperatuurirežiimidel. Meie mitmekülgne haagiste valik ja tugev partnerite võrgustik võimaldab pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust. 

 

 

image001 (1)

Via3L on pikaajalise kogemusega grupp juhtivaid ettevõtteid Balti regioonis, kelle põhivaldkonnaks on lepingulise logistika (3PL) ja rahvusvahelise transpordi teenuste osutamine. 2001. aastal Eestis loodud ettevõte on tänaseks laienenud ka teistesse Balti riikidesse. Grupis on üle 300 töötaja ja hallata on üle 50 000 m2 modernset laopinda ning klientidele pakutakse teenuseid nii tava, jahe kui sügavkülma temperatuuridel.

 

 

scania_lock-up_h_pos_M_rgb Raskeveokeid, liini- ja reisibusse ning tööstus- ja meremootoreid tootev Scania tegutseb enam kui 100 riigis. Ettevõte panustab pidevalt tootearendusse, et pakkuda klientidele lahendusi, mis tõstavad nende töö efektiivsust ja aitavad saavutada suuremat säästlikkust kogu ühiskonna lõikes. Pakume üle 30 erineva teenuse, mis toetavad transpordiettevõtteid nende sõidukiparkide haldamisel ja planeerimisel: hooldus- ja remondilepingud, juhikoolitused, sõidumeeriku teenused ning sõidukite jälgimis- ja analüüsiteenused.

 

Majandusteaduskond_gradient_EST (1)

TalTech majandusteaduskond on Eesti suurim ja ühtlasi kõige rahvusvahelisem majandusülikool. Meil on 800 välisüliõpilast üle 60st erinevast riigist. Ka suur osa meie õppejõududest on rahvusvahelise taustaga, nende seas on tippteadlased ja oma valdkonna silmapaistvad praktikud. TalTechi majandusteaduskond teeb tihedat koostööd ettevõtete ja avaliku sektori organisatsioonidega.

 

 

Gunvor logo_web

500€ Havi Logistics-1

 

 

HAVI Logistics OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni HAVI Grupp, kelle tütarfirmad tegutsevad enam kui 40 erinevas riigis. Ettevõte alustas Eestis tegevust 2006. aasta juulis. HAVI osutab logistikateenust RIMI Eesti Food AS jaekaubandusketile.

 

 

itella lõigatud

Itella Estonia on rahvusvahelisse logistikakontserni Posti Grupp kuuluv ettevõte, mis pakub oma klientidele laoteenuseid, mere- ja lennutranspordi, rahvusvahelise ning siseriikliku transpordi ja pakiveo teenust. Itella on suurim pakipoodide, automaatide ja kojuveo teenuse pakkuja Balti riikides kasutades ligi 1200 pakipunktiga võrgustikku. Läbi koostööpartnerite pakub Itella pakiveo teenust 43 000 teeninduspunkti 16 riigis.

 

 

DHL_rgbDeutsche Post DHL on maailma üks suurimaid ja globaalseimaid logistikaettevõteid, mis tegutseb rohkem kui 220 riigis ja territooriumil ning annab tööd enam kui 520 000 inimesele. Ettevõte tegeleb postiteenuse, kuller-, lennu-, mere-, maantee- ja raudteevedudega ning tarneahela juhtimisega.

 

Balti_Logistika_logo_vertikaalis

 

Balti Logistika on Eestis, Lätis ja Leedus rahvusvahelisi transporditeenuseid ja logistikalahendusi pakkuv ekspedeerimisettevõte. Balti Logistika meeskonna igapäevase tegevuse eesmärgiks on muuta logistikakorraldus klientidele võimalikult lihtsaks ning pakkuda parimat klienditeeninduskogemust maailmas.

 

 

 

Operail_varv_logo_valgel_taustal_rgbOperail on rahvusvaheline raudtee logistikaettevõte, mille põhilisteks ärisuundadeks on kaubavedu, veeremi rent, ehitus ja remont. Neil on kogemust pea 150 aastat ning teenindame kliente üle kogu 1520-millimeetrise rööpmelaiusega raudteevõrgu Soome lahest kuni Musta mereni ning Baltikumist kuni Jaapani mereni. Raudteetransport on mineviku, oleviku ja tuleviku äri.

 

Eraa logo värviline

Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon (ERAA) on autovedusid teostavate ettevõtjate vabatahtlik ühendus. Assotsiatsiooni eesmärgiks on autoveonduse kui tegevusala arendamine ning liikmete huvide ja õiguste kaitsmine.

 

MagnumLogistics_logo_colorMagnum Logistics OÜ peamised tegevusalad on ravimite, sh veterinaarravimite käitlemine, transporditeenused, logistilised teenused, ekspedeerimine ning tööstus- ja toidukaupade jae- ja hulgikaubandus mittelitsentsitavatel tegevusaladel.

 

 

vimka_logo-2

 

Tallinna kesklinnast 20 minuti autosõidu kaugusel asuva Vimka – Viimsi Mäepargi missiooniks on pakkuda aastaringselt koguperetegevusi ja edendada mäesporti. 250-meetri pikkuse nõlva ja 36-meetrise kõrguste vahe puhul on tegemist suurima mäega pealinna vahetus läheduses ning see ei jää oma näitajate poolest oluliselt alla Lõuna-Eesti keskustele.

 

 

VR_Transpoint_logo_cmyk-page-001

Transpoint International AS on rahvusvaheline logistikaettevõte, mis kuulub Soome suurimasse logistikakontserni VR Transpoint. Transpoint International AS pakub koostöös oma Euroopa partneritega regulaarseid tükikauba, osa- ja täiskoormate vedusid Euroopas.

 

 

TTK-logo-2013-v-kakskeelne2Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti suurim riiklik tehnikavaldkonna rakenduskõrgkool, mille lõpetaja saab rakenduskõrghariduse diplomi. Kõrgkoolis õpib umbes 2000 üliõpilast.

 

 

DB-SCHENKER PNG logo

DB Schenker on üks juhtivatest integreeritud logistiliste teenuste osutajatest maailmas, pakkudes nii maantee-, lennu-, konteinertransporti kui ka vastavaid logistilisi lahendusi. Kontsernis töötab ligi 72 000 töötajat enam kui 2000 esinduses üle maailma

 

unnamed1

Aberg Express OÜ on aastal 2008 asutatud logistikafirma, mis on keskendunud ajakriitiliste saadetiste transportimisele ja keerukate logistikaprobleemide lahendamisele. Pakume ettevõtetele kiirtransporti, kullerteenust ja premium-logistikateenust.

 

logo-veeb-shadow

Florest Transport OÜ tegeleb rahvusvahelise transpordiga ja on orienteerunud Eesti-Hollandi vahelistele kaubavedudele. Kaubavedu toimub ka Eesti-Island suunal. Firmal on 18 aasta pikkune kogemus termotranspordis ja taimevedudes.

 

foilpoint_logo_vektor

Foilpoint OÜ põhitegevuseks on transpordis kasutatavate külmaseadmete müük, paigaldus, remont ja hooldus. Firma on maailma juhtivaima külmutustranspordi liidri Carrier Transicold ametlik esindaja Eestis.

 

 

UtskriftGREENCARRIER on üks Põhja regiooni suurimatest eraomanduses olevatest transpordiettevõtetest, mis pakub logistika- ja tarneahela juhtimise lahendusi ülemaailmselt. Greencarrieri alusväärtuseks on keskkonnasäästlikkus ning ökonoomsus. Tänu tihedale kontaktivõrgustikule ja koostöövõimele on meil hõlbus kombineerida erinevaid transpordiliike, arvestades alati kliendi soove, eelarvet ning keskkonnasäästlikust.

 

20170217E_APL_logo_RGB

 

PROLOG

 

TalTech_Logistika_EST_Gradient TalTech Logistika on tõenäoliselt parim koht Eesti teadusmaastikul, kus omandada logistikaalast magistrikraadi. Strateegiline planeerimine, äriprotsesside juhtimine, logistikaprotsesside ja transpordi juhtimine tarneahelas, teedevõrgu arendamine ning modelleerimine – need on ühed vähesed märksõnad, miks logistika on kõrgelt hinnatud eriala. TalTech Logistika keskendub kogu tarneahela juhtimisele, selle digitaliseerimisele, ostujuhtimisele ja ettevõtetevaheliste suhete korraldamisele.

 

image001 (2)

 

image001

 

elp logo 3

 

tallinna_ettevotlusamet_logo_rgb-1024x322

images

 

Park Minigolf on Põhjamaade suurim minigolfikeskus, mis asub Tallinnas, Nautica kaubanduskeskuse teisel korrusel. Park Minigolf on alati roheline, soe ja valgusküllane sisepark, kus ei saja kunagi!

 

 

Aura-logo

Reklaam

Logistikaseminaril oma toodete ja teenuste esitlemisest huvitatud ettevõtetel palume ühendust võtta seminari peakorraldaja Deniss Semjonoviga. E-mail – peakorraldaja@logistikaseminar.ee, tel. +372 5629 5347