ace logistics suur_v13ACE Logistics Estonia AS (ACE) on ekspedeerimis- ja logistikaettevõtte, mis on osa Eesti kapitalil põhinevast ettevõttest ACE Logistics Group. ACE Logistics pakub auto-, lennu- ja meretranspordi ekspedeerimise, tollimaaklerluse ja ladustamisteenuseid.  ACE Logistics väärtustab kõrgelt tublisid logistikatudengeid ja logistikaharidust ning on seetõttu toetanud Logistikaseminare järjepidevalt juba esimesest seminarist alates.

 

2000€_DSV_logo_pos

DSV on üleilmne transpordi- ja logistikateenuste pakkuja. Põhilisteks tegevusvaldkondadeks on rahvusvaheliste ja siseriiklike kaubavedude korraldamine, samuti pakub DSV ka kõiki sellega kaasnevaid teenuseid, nagu kaupade ladustamine, tolliformaalsuste korraldamine või kaupade kindlustamine

 

 

scania_lock-up_h_pos_M_rgb Raskeveokeid, liini- ja reisibusse ning tööstus- ja meremootoreid tootev Scania tegutseb enam kui 100 riigis. Ettevõte panustab pidevalt tootearendusse, et pakkuda klientidele lahendusi, mis tõstavad nende töö efektiivsust ja aitavad saavutada suuremat säästlikkust kogu ühiskonna lõikes. Pakume üle 30 erineva teenuse, mis toetavad transpordiettevõtteid nende sõidukiparkide haldamisel ja planeerimisel: hooldus- ja remondilepingud, juhikoolitused, sõidumeeriku teenused ning sõidukite jälgimis- ja analüüsiteenused.

 

Gunvor logo_web

500€ Havi Logistics-1

 

 

HAVI Logistics OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni HAVI Grupp, kelle tütarfirmad tegutsevad enam kui 40 erinevas riigis. Ettevõte alustas Eestis tegevust 2006. aasta juulis. HAVI osutab logistikateenust RIMI Eesti Food AS jaekaubandusketile.

 

 

DHL_rgbDeutsche Post DHL on maailma üks suurimaid ja globaalseimaid logistikaettevõteid, mis tegutseb rohkem kui 220 riigis ja territooriumil ning annab tööd enam kui 520 000 inimesele. Ettevõte tegeleb postiteenuse, kuller-, lennu-, mere-, maantee- ja raudteevedudega ning tarneahela juhtimisega.

 

Balti_Logistika_logo_vertikaalis

 

Balti Logistika on Eestis, Lätis ja Leedus rahvusvahelisi transporditeenuseid ja logistikalahendusi pakkuv ekspedeerimisettevõte. Balti Logistika meeskonna igapäevase tegevuse eesmärgiks on muuta logistikakorraldus klientidele võimalikult lihtsaks ning pakkuda parimat klienditeeninduskogemust maailmas.

 

 

 

vimka_logo-2

 

Tallinna kesklinnast 20 minuti autosõidu kaugusel asuva Vimka – Viimsi Mäepargi missiooniks on pakkuda aastaringselt koguperetegevusi ja edendada mäesporti. 250-meetri pikkuse nõlva ja 36-meetrise kõrguste vahe puhul on tegemist suurima mäega pealinna vahetus läheduses ning see ei jää oma näitajate poolest oluliselt alla Lõuna-Eesti keskustele.

 

 

VR_Transpoint_logo_cmyk-page-001

Transpoint International AS on rahvusvaheline logistikaettevõte, mis kuulub Soome suurimasse logistikakontserni VR Transpoint. Transpoint International AS pakub koostöös oma Euroopa partneritega regulaarseid tükikauba, osa- ja täiskoormate vedusid Euroopas.

 

 

 

DB-SCHENKER PNG logo

DB Schenker on üks juhtivatest integreeritud logistiliste teenuste osutajatest maailmas, pakkudes nii maantee-, lennu-, konteinertransporti kui ka vastavaid logistilisi lahendusi. Kontsernis töötab ligi 72 000 töötajat enam kui 2000 esinduses üle maailma

 

unnamed1

Aberg Express OÜ on aastal 2008 asutatud logistikafirma, mis on keskendunud ajakriitiliste saadetiste transportimisele ja keerukate logistikaprobleemide lahendamisele. Pakume ettevõtetele kiirtransporti, kullerteenust ja premium-logistikateenust.

 

logo-veeb-shadow

Florest Transport OÜ tegeleb rahvusvahelise transpordiga ja on orienteerunud Eesti-Hollandi vahelistele kaubavedudele. Kaubavedu toimub ka Eesti-Island suunal. Firmal on 18 aasta pikkune kogemus termotranspordis ja taimevedudes.

 

elp logo 3

 

tallinna_ettevotlusamet_logo_rgb-1024x322

images

 

Park Minigolf on Põhjamaade suurim minigolfikeskus, mis asub Tallinnas, Nautica kaubanduskeskuse teisel korrusel. Park Minigolf on alati roheline, soe ja valgusküllane sisepark, kus ei saja kunagi!

 

 

Reklaam

Logistikaseminaril oma toodete ja teenuste esitlemisest huvitatud ettevõtetel palume ühendust võtta seminari peakorraldaja Deniss Semjonoviga. E-mail – peakorraldaja@logistikaseminar.ee, tel. +372 5629 5347