Logistikaseminar 2017 toimub 9. märtsil Ülemiste Citys asuvas SpaceX sündmuskeskuses.

Logistikaseminar 2017 on Tallinna Tehnikakõrgkooli 3. kursuse transpordi ja logistika eriala tudengite poolt korraldatav üritus, mis toimub juba 18. kord. Igal aastal on korraldusmeeskonnale antud vaba voli seada kokku teemablokid ja esinemiskava, määrata toimumisaeg- ja paik ning leida potentsiaalsed koostööpartnerid.

Logistikaseminari peamised eesmärgid on luua kasulikke kontakte üliõpilaste ja ettevõtjate vahel ning tutvustada aktuaalsemaid teemasid äri- ja logistikavaldkonnas. Seda läbi lektorite, kes on omal alal pädevad ning oskavad oma teadmisi kuulajaskonnale oskuslikult edasi anda. Logistikaseminar 2017 korraldusmeeskond on seisukohal, et headeks esinejateks on pigem praktikud, kui teoreetikud. Plaanis on käsitleda innovatiivsemaid lahendusi nii infrastruktuuri-, laologistika-, kui ka veonduslogistika valdkonnas.

Kuidas mõista ürituse pealkirja „Future Is Now“? Jules Verne tõi oma raamatus “20 000 ljööd vee all” näite allveelaevast, kui seda veel olemas polnud. Teda peeti ogaraks, kuna keegi ei uskunud, et ükski laev suudaks vee all liigelda – see ju upuks ära. Ometi, 30 aastat hiljem oli allveelaev täiesti olemas. Kui me tahame saavutada eesmärke, luua midagi, mis mõjutaks tulevikku, tekitaks revolutsiooni tehnikas, transpordis, majanduses, siis me peame sellega alustama nüüd ja kohe, sest tulevik on käes. Future is Now.